- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, interiérové
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/5.5
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/5.5
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/5.5Skladom6,58 EUR5,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konektor 2.1/5.5 používaný na napájanie kamier;
Výstupné napätie: 12.0 V DC ; Výstupný prúd: 1.5 A ; Výstupný výkon: 18.0 W ;
Výstupné napätie: 12.0 V DC ; Výstupný prúd: 1.5 A ; Výstupný výkon: 18.0 W ;
| Identifikátor modelu: | 12V/1.5A/5.5 |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 18.0 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 85.0 % |
| Účinnosť pri nízkej záťaži (10%): | 74.7 % |
| Spotreba energie v stave bez záťaže: | < 0.10 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | Preťažené |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 1 m |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





