- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, exteriérové
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/PROTEC
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/PROTEC
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 12V/1.5A/PROTECSkladom5,73 EUR4,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konektor 2.1/5.5 používaný na napájanie kamier;
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 15 W ;
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 15 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 15 W |
| Priemerná výkonnosť: | 79.4 % |
| Príkon bez zaťaženia: | < 0.1 W |
| Ochrany: | |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 2.1/5.5 mm - Trieda kábla |
| Typ puzdra: | Plast |
| Index of Protection: | IP53 |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt odolný voči postriekaniu |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 130 x 80 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





