- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5-20V/5A/USB-C
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5-20V/5A/USB-C
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 5-20V/5A/USB-CSkladom24,78 EUR20,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie / prúd: DC : 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A ; Výstupný výkon: 15 / 27 / 36 / 45 / 100 W ;
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie / prúd: | DC : 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A |
| Výstupný výkon: | 15 / 27 / 36 / 45 / 100 W |
| Nastavenie výstupného napätia: | Automatická |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Desktop |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




