- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR 9V/2A/5.5/S Delta Power
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 9V/2A/5.5/S Delta Power
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR 9V/2A/5.5/S Delta PowerSkladom4,06 EUR3,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 9.0 V DC ; Výstupný prúd: 2.0 A ; Výstup: Konektor 2.1 / 5.5 mm na kábli ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 9.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.0 A |
| Výstupný výkon: | 18.0 W |
| Výstup: | Konektor 2.1 / 5.5 mm na kábli |
| Hmotnosť: | 0.089 kg |
| Dĺžka káblu: | 110 cm |
| Rozmery: | 46 x 90 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




