- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Striedavého prúdu (AC)
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC PSAC-08246 KOVOVÉ PUZDRO TRANSFORMÁTOROVÝ
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC PSAC-08246 KOVOVÉ PUZDRO TRANSFORMÁTOROVÝ
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR AC PSAC-08246 KOVOVÉ PUZDRO TRANSFORMÁTOROVÝSkladom135,34 EUR110,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh adaptéra: Transformátorový ; Výstupné napätie: 24 / 27 V AC ; Max. výstupný prúd (celkom): 6 A ; Ochrana výstupov: 1 A Polymér / Sklenená poistka ; Vstupné napätie: 230 V @ 50Hz ; Počet výstupov: 8 ;
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Výstupné napätie: | 24 / 27 V AC |
| Nastavenie výstupného napätia: | (skoková regulácia) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 6 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.75 A |
| Ochrana výstupov: | 1 A Polymér / Sklenená poistka |
| LED indikácia: | ![]() |
| Výstup AW (porucha) - typ OC 50mA,LED signalizácia poruchy najmenej jedného výstupu: | ![]() |
| Ochrana: | |
| Vstupné napätie: | 230 V @ 50Hz |
| Výkon: | 150 VA |
| Počet výstupov: | 8 |
| Typ konektora: | Káblové svorky |
| Typ puzdra: | Kov, upevniteľné na stenu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Hmotnosť: | 3.0 kg |
| Rozmery: | 246 x 215 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





(skoková regulácia)