- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR PR3PREU6 Teltonika
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PR3PREU6 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PR3PREU6 TeltonikaSkladom8,58 EUR6,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The PR3PREU6 is an original AC adapter for Teltonika devices, providing stable and safe power supply.; Výstupné napätie: 9 V DC ; Výstupný prúd: 1 A ; Výstupný výkon: 9.0 W ;
| Identifikátor modelu: | PR3PREU6 |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 9 V DC |
| Výstupný prúd: | 1 A |
| Výstupný výkon: | 9.0 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | Preťažené, Protiskratový |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Hmotnosť: | 0.077 kg |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





