- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR PS306 FOR CCTV TESTERS
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PS306 FOR CCTV TESTERS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PS306 FOR CCTV TESTERSSkladom22,79 EUR18,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 5.0 V DC ; Výstupný prúd: 2.0 A ;
| Spolupráca: | MS-ACT50-4K |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 2.0 A |
| Výstupný výkon: | 10.0 W |
| Ochrany: | Preťažené |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 65 x 75 x 39 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






