- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, exteriérové
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR PSC-12015
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PSC-12015
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR PSC-12015Skladom13,27 EUR10,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konektor 2.1/5.5 používaný na napájanie kamier;
Zdroj určený na inštalovanie v omietkových a podomietkových inštalačných krabiciach; Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 18 W ;
Zdroj určený na inštalovanie v omietkových a podomietkových inštalačných krabiciach; Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 18 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 18 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 2.1/5.5 mm Trieda kábla |
| Typ puzdra: | Plast |
| Index of Protection: | IP67 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 58 x 58 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





