- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory PCB (pripravené na inštaláciu v krytoch)
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-533
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-533
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-533Skladom21,18 EUR17,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
AWZ-533 je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Počet výstupov napájania: 4 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 1.5 A ; Druh ochrany: 4 x 1.5 A Sklenená poistka ;
| Počet vstupov napájania: | 4 |
| Počet výstupov napájania: | 4 |
| Maximálne napájacie napätie: | 24 V AC/DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 6 A svorkovnica |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1.5 A |
| Druh ochrany: | 4 x 1.5 A Sklenená poistka |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Rozmery: | 100 x 43 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




