- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory PCB (pripravené na inštaláciu v krytoch)
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-536
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-536
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-536Skladom25,32 EUR20,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov napájania: 5 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 1 A ; Druh ochrany: 5 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) ; Vybrané vlastnosti: Výstup AW (porucha) - typ OC 50mA,LED signalizácia poruchy najmenej jedného výstupu ;
| Počet vstupov napájania: | 1 |
| Počet výstupov napájania: | 5 |
| Maximálne napájacie napätie: | 10 ... 30 V DC (obvykle 12V) 10 ... 24 V AC |
| Maximálny prúd napájania: | 5 A Káblové svorky |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1 A |
| Druh ochrany: | 5 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Vybrané vlastnosti: | Výstup AW (porucha) - typ OC 50mA,LED signalizácia poruchy najmenej jedného výstupu |
| Rozmery: | 140 x 43 x 29 mm |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




