- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory PCB (pripravené na inštaláciu v krytoch)
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-577
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-577
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-577Skladom10,11 EUR8,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
AWZ-577 je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 0.3 A ; Druh ochrany: 8 x 0.3 A - Polymérová poistka PTC ;
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 30 V DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 2.4 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.3 A |
| Druh ochrany: | 8 x 0.3 A - Polymérová poistka PTC |
| Typy konektorov napájania: | Vstup - Zásuvka 5.5/2.1, Káblové svorky Výstup - Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Rozmery: | 124 x 43 x 21 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




