- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory s univerzálnymi krytmi
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1Skladom5,00 EUR4,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LZ-1 je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 4 A ;
| Počet vstupov napájania: | 1 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 24 V DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 4 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 4 A |
| Druh ochrany: | ![]() |
| Typy konektorov napájania: | Vstup Zásuvka 5.5/2.1 Výstup : svorkovnica |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Rozmery: | 116 x 90 x 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | Doživotná záruka |
Tovar zaradený v kategóriách





