- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory s panelmi Rack
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-16/R
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-16/R
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-16/RSkladom10,63 EUR8,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prístroj umožňuje distribúciu energie vo vnútri RACK skrine z jedného vyššieho zdroja napájania (alebo niekoľkých zdrojov energie) pre maximálne 16 zariadení s max. prúdom jednotlivých výstupov 1A; Rozmery: 216 x 40 x 20 mm ;
| Počet výstupov napájania: | 16 (2 x po 8 výstupoch) |
| Počet vstupov napájania: | 2 (jeden na každej lište 8-výstupný) |
| Maximálne napájacie napätie: | 24 V DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 5 A (pre jednu lištu) |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1 A |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Typ puzdra: | Doska PCB |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 216 x 40 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




