- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory PCB (pripravené na inštaláciu v krytoch)
- NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1ML
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1ML
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-1MLSkladom5,39 EUR4,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LZ-1ML je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Počet výstupov napájania: 6 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 6 A ;
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 6 |
| Maximálne napájacie napätie: | 24 V DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 6 A |
| Druh ochrany: | ![]() |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Zásuvka 5.5/2.1, káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikátor - Vstupné napätie |
| Typ puzdra: | Doska PCB |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Rozmery: | 51 x 40 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





