- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- NAPÁJACÍ KÁBEL C14118BK-1.8M DC Jack 4.0 x 1.7 mm / USB-C 1.8 m UNITEK
NAPÁJACÍ KÁBEL C14118BK-1.8M DC Jack 4.0 x 1.7 mm / USB-C 1.8 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL C14118BK-1.8M DC Jack 4.0 x 1.7 mm / USB-C 1.8 m UNITEKSkladom4,46 EUR3,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor 4.0/1.7 mm ; Dĺžka káblu: 1.8 m ; Farba: Čierny ; Vybrané vlastnosti: Podpora PD 65W ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor 4.0/1.7 mm |
| Materiál: | PVC |
| Dĺžka káblu: | 1.8 m |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




