- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-16/7/7-18B 1.8 m POS
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-16/7/7-18B 1.8 m POS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-16/7/7-18B 1.8 m POSSkladom3,38 EUR2,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Konektor CEE 7/7 (Schuko) / pozinkované koncovky ; Kábel: 3 x 1 mm² ; Dĺžka kábla: 1.8 m ; Farba: Čierny ;
| Typ konektora: | Konektor CEE 7/7 (Schuko) / pozinkované koncovky |
| Kábel: | 3 x 1 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Napätie: | max. 250 V AC |
| Prúd: | max. 16 A |
| Materiál: | |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.186 kg |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




