- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-C14-10 1 m POS
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-C14-10 1 m POS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-C14-10 1 m POSSkladom2,11 EUR1,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Konektor IEC320 C13 / Zásuvka IEC320 C14 ; Kábel: 3 x 0.75 mm² ; Dĺžka kábla: 1 m ; Farba: Čierny ;
| Typ konektora: | Konektor IEC320 C13 / Zásuvka IEC320 C14 |
| Kábel: | 3 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Napätie: | max. 250 V AC |
| Prúd: | max. 10 A |
| Materiál: | |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.112 kg |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




