- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-EUL50 5 m POS
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-EUL50 5 m POS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C13-EUL50 5 m POSSkladom7,55 EUR6,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Uhlový konektor CEE 7/7 (Schuko) / Konektor IEC320 C13 ; Kábel: 3 x 1 mm² ; Dĺžka kábla: 5 m ; Farba: Čierny ;
| Typ konektora: | Uhlový konektor CEE 7/7 (Schuko) / Konektor IEC320 C13 |
| Kábel: | 3 x 1 mm² |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Napätie: | max. 250 V AC |
| Prúd: | max. 10 A |
| Materiál: | |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





