- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C7EU12WH 1.2 m POS
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C7EU12WH 1.2 m POS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-C7EU12WH 1.2 m POSSkladom1,31 EUR1,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Konektor CEE 7/16 / Konektor IEC320 C7 ; Kábel: 2 x 0.5 mm² ; Dĺžka kábla: 1.2 m ; Farba: Biela ;
| Typ konektora: | Konektor CEE 7/16 / Konektor IEC320 C7 |
| Kábel: | 2 x 0.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Napätie: | max. 250 V AC |
| Prúd: | max. 2.5 A |
| Materiál: | |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




