- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie napájacie káble
- NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-CEE7/16BK20 2 m POS
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-CEE7/16BK20 2 m POS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ KÁBEL POSAC-CEE7/16BK20 2 m POSSkladom1,79 EUR1,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Konektor CEE 7/16 / pozinkované koncovky ; Kábel: 2 x 0.75 mm² ; Dĺžka kábla: 2 m ; Farba: Čierny ;
| Typ konektora: | Konektor CEE 7/16 / pozinkované koncovky |
| Kábel: | 2 x 0.75 mm² |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Napätie: | max. 250 V AC |
| Prúd: | max. 2.5 A |
| Materiál: | |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




