- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s prepäťovou ochranou AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-F5/FA/RACK
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-F5/FA/RACK
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-F5/FA/RACKSkladom35,67 EUR29,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V ; Kryt: RACK 19", 1U ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Menovité prúdové zaťaženie: | max. 10 A (celkom) |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | ≤ 1.3 kV (L/N) |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Automatická poistka s meškaním: | 10 A / 250 V |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) - 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd: | 10 kA (L/N) - 8/20 µs Typ 2 |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | RACK 19", 1U, Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Hmotnosť: | 0.93 kg |
| Rozmery: | 484 x 54 x 55 mm |
| Dĺžka kábla: | 2.9 m |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




