- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s prepäťovou ochranou AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-S8/FA/RACK
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-S8/FA/RACK
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-S8/FA/RACKSkladom39,49 EUR32,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Počet zásuviek: 8 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Menovité prúdové zaťaženie: | 10 A (celkom) |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | ≤ 1.3 kV (L/N) |
| Počet zásuviek: | 8 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Automatická poistka s meškaním: | ![]() |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) - 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd: | 6.5 kA (L/N) - 8/20 µs |
| Zvodový prúd: | < 0.5 mA |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Dĺžka kábla: | 2.9 m |
| Kryt: | RACK 19", 1U, Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Rozmery: | 445 x 54 x 55 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





