- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s prepäťovou ochranou AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-SMART (6 SLOTOV)
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-SMART (6 SLOTOV)
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-SMART (6 SLOTOV)Skladom28,99 EUR23,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Úroveň ochrany: ≤ 1.3 kV ; Menovité prúdové zaťaženie: 10 A (celkom) ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Úroveň ochrany: | ≤ 1.3 kV |
| Menovité prúdové zaťaženie: | 10 A (celkom) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd: | 6.5 kA (L/N) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 8/20 µs |
| Zvodový prúd: | < 0.5 mA |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Počet zásuviek výstupných zásuviek: | 6 |
| Vypínač: | 2 ks. |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Kryt: | Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Rozmery: | 138 x 100 x 63 mm |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




