- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s prepäťovou ochranou AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-XPROTECTOR
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-XPROTECTOR
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-XPROTECTORSkladom27,61 EUR22,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Celkový maximálny prúd: 10 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Automatická poistka s meškaním: | 10 A / 250 V |
| Zvodový prúd: | < 0.5 mA |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | ≤ 1.3 kV (L/N) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 1 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Maximálny vybíjací prúd: | 4.5 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Dĺžka kábla: | 1.45 m |
| Kryt: | Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Rozmery: | 365 x 65 x 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




