- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- NAPÁJACIA LIŠTA GN-470WS (4 ZÁSUVKY) BLOW
NAPÁJACIA LIŠTA GN-470WS (4 ZÁSUVKY) BLOW
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA GN-470WS (4 ZÁSUVKY) BLOWSkladom4,97 EUR4,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 4 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 ; Vybrané vlastnosti: Žiadny napájací kábel ; Farba: Biela ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Žiadny napájací kábel |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 230 x 54 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | BLOW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






