- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s prepäťovou ochranou AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA LE-049419 (6 SLOTOV) 1.5 m LEGRAND
NAPÁJACIA LIŠTA LE-049419 (6 SLOTOV) 1.5 m LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA LE-049419 (6 SLOTOV) 1.5 m LEGRANDSkladom60,22 EUR48,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 6 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 6 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V - CEE 7/5 |
| Automatická poistka s meškaním: | ![]() |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 275 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | < 1.5 kV (L/N) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 1.5 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vypínač: | podsvietený |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kryt: | Plast |
| Rozmery: | 423 x 66 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





