- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- NAPÁJACIA LIŠTA LE-049480 (5 SLOTOV) 1.5 m LEGRAND
NAPÁJACIA LIŠTA LE-049480 (5 SLOTOV) 1.5 m LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA LE-049480 (5 SLOTOV) 1.5 m LEGRANDSkladom21,18 EUR17,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysoko kvalitná napájacia lišta s káblom s dĺžkou 1.5 m; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.0 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 253 x 54 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





