- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- NAPÁJACIA LIŠTA MCE-10 (10 SLOTOV) 1.5 m MACLEAN
NAPÁJACIA LIŠTA MCE-10 (10 SLOTOV) 1.5 m MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA MCE-10 (10 SLOTOV) 1.5 m MACLEANNie je skladom16,02 EUR13,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 x 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V ; Poistka: 16 A ; Vypínač: 2 ks. ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 2 x 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V |
| Poistka: | 16 A / 250 V |
| Vypínač: | 2 ks. - illuminated, each for a section of 5 outlets |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.968 kg |
| Rozmery: | 738 x 70 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





