- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s panelmi Rack AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA PD-6/R-SPD-3L
NAPÁJACIA LIŠTA PD-6/R-SPD-3L
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA PD-6/R-SPD-3LSkladom28,37 EUR23,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 6 x CEE 7/5 ; Typ puzdra: 1 U RACK 19" ; Vybrané vlastnosti: Signalizácia absencie uzemnenia Protipožiarna ochrana Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 6 x CEE 7/5 |
| Zostava: | V skriniach typu RACK 19" |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8 m kábel s konektorom napájania CEE 7/7 |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Typ puzdra: | 1 U RACK 19" |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 483 x 45 x 54 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




