- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie lišty s panelmi Rack AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA PD-8/R-IEC 1.8 m
NAPÁJACIA LIŠTA PD-8/R-IEC 1.8 m
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA PD-8/R-IEC 1.8 mNie je skladom19,75 EUR16,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 8 x CEE 7/5 ; Typ puzdra: 1 U RACK 19" ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 8 x CEE 7/5 |
| Zostava: | V skriniach typu RACK 19" |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.8 m - kábel s konektorom napájania IEC320 C14 |
| Typ puzdra: | 1 U RACK 19" |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 483 x 45 x 54 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




