- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- NAPÁJACIA LIŠTA PR-1.5M-5G/W (5 SLOTOV) 1.3 m
NAPÁJACIA LIŠTA PR-1.5M-5G/W (5 SLOTOV) 1.3 m
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA PR-1.5M-5G/W (5 SLOTOV) 1.3 mSkladom4,89 EUR3,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysoko kvalitná napájacia lišta s káblom s dĺžkou 1.3 m; Maximálne celkové zaťaženie: 2500 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V CEE 7/5 ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2500 W |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.3 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 239 x 54 x 39 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





