- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV6114-RS Hikvision
NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV6114-RS Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV6114-RS HikvisionNie je skladom19,63 EUR15,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Umelá hmota (PC) ; Použitie: KV6114 ;
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (PC) |
| Použitie: | KV6114 |
| Farba: | Čierny |
| Okolitá teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.078 kg |
| Rozmery: | 194 x 85 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305701322 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





