- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV8113-RS/SURFACE Hikvision
NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV8113-RS/SURFACE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NÁSTENNÝ DAŽĎOVÝ ŠTÍTOK DS-KABV8113-RS/SURFACE HikvisionSkladom29,76 EUR24,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Použitie: DS-KV8113-WME1(B)/SU, DS-KV8213-WME1(B)/SU DS-KV8413-WME1(B)/SU ;
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Použitie: | DS-KV8113-WME1(B)/SU, DS-KV8213-WME1(B)/SU DS-KV8413-WME1(B)/SU |
| Farba: | Žula |
| Okolitá teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 189 x 97 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700586 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




