- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Cable Accessories
- OVERHEAD CABLE RESERVE RACK SZ-5 512 x 588 x 57 mm
OVERHEAD CABLE RESERVE RACK SZ-5 512 x 588 x 57 mm
- Kompletné špecifikácie
OVERHEAD CABLE RESERVE RACK SZ-5 512 x 588 x 57 mmNie je skladom29,63 EUR24,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zostava: Square pole, Round pole ; Reserve length: 80 - 100 m ( Priemer kábla Ø 2 - 12 mm ) ; Rozmery: 512 x 588 x 57 mm ;
| Zostava: | |
| Reserve length: | 80 - 100 m ( Priemer kábla Ø 2 - 12 mm ) |
| Reserve reel diameter: | 550 mm |
| Spoke width: | 30 mm |
| Spoke thickness: | 4 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Hmotnosť: | 0.670 kg |
| Rozmery: | 512 x 588 x 57 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




