- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Ostatné spoje
- PAIR OF ANGULAR BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ/KAT ČERVENÁ + ČIERNY VITALCO
PAIR OF ANGULAR BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ/KAT ČERVENÁ + ČIERNY VITALCO
- Kompletné špecifikácie
PAIR OF ANGULAR BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ/KAT ČERVENÁ + ČIERNY VITALCOSkladom9,43 EUR7,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Farba: Strieborný + Červená / Strieborný + Čierny ; Určenie: Reproduktorový kábel : Ø 7 mm (max) ; Vybrané vlastnosti: Gold-plated contact surface, Plug locked with an expansion screw, Possibility to connect another banana plug at the back ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | banana-type plug / skrutkové svorky |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Strieborný + Červená / Strieborný + Čierny |
| Určenie: | Reproduktorový kábel : Ø 7 mm (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 40 x 25 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | VITALCO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




