- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Ostatné spoje
- PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ ČERVENÁ + MODRÝ VITALCO
PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ ČERVENÁ + MODRÝ VITALCO
- Kompletné špecifikácie
PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-HQ ČERVENÁ + MODRÝ VITALCOSkladom5,21 EUR4,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Farba: Strieborný + Červená / Strieborný + Modrý ; Určenie: Reproduktorový kábel : Ø 4 mm (max) ; Vybrané vlastnosti: Gold-plated contact surface ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | banana-type plug / skrutkové svorky |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Strieborný + Červená / Strieborný + Modrý |
| Určenie: | Reproduktorový kábel : Ø 4 mm (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Gold-plated contact surface |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | Ø 11 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | VITALCO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





