- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Ostatné spoje
- PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-V2 ČERVENÁ + ČIERNY PROLINK
PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-V2 ČERVENÁ + ČIERNY PROLINK
- Kompletné špecifikácie
PAIR OF BANANA-TYPE PLUGS BAN-PLUG-V2 ČERVENÁ + ČIERNY PROLINKSkladom4,15 EUR3,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Farba: Červená + Čierny ; Určenie: Reproduktorový kábel : Ø 4 mm (max) ; Vybrané vlastnosti: Gold-plated contact surface ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | banana-type plug / skrutkové svorky |
| Materiál: | Plast + Kov |
| Farba: | Červená + Čierny |
| Určenie: | Reproduktorový kábel : Ø 4 mm (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Gold-plated contact surface |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | Ø 10 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | PROLINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




