- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Prepojovacie panely
- PATCH PANEL KEYSTONE PP10-12/K 10 "
PATCH PANEL KEYSTONE PP10-12/K 10 "
- Kompletné špecifikácie
PATCH PANEL KEYSTONE PP10-12/K 10 "Skladom4,90 EUR3,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre konektory: 12 ks. ; Farba: Čierny ; Použitie: Rack 10" ;
| Šírka: | 10 " |
| Miesto pre konektory: | 12 ks. Panel prislúcha ku konektorom KEYSTONE so šírkou max. 17mm |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Rack 10" |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 255 x 45 x 13 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




