- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Electric Energy Monitors
- POČÍTADLO IMPULZOV LIW-01 ZAMEL
POČÍTADLO IMPULZOV LIW-01 ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
POČÍTADLO IMPULZOV LIW-01 ZAMELSkladom74,10 EUR60,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pulse input: Pracovné napätie: 9V ; Napájacie napätie: 12 V - 24 V AC/DC ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Counting pulses sent by energy, water or gas meters |
| Pulse input: | |
| Napájacie napätie: | 12 V - 24 V AC/DC |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Typy konektorov napájania: | Káblové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | LED signalizácia pracovného stavu zariadenia |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 90 x 66 x 17.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




