- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Podomietkové inštalačné krabice
- PODOMIETKOVÝ KRYT DS-KD-ACF3 Hikvision
PODOMIETKOVÝ KRYT DS-KD-ACF3 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT DS-KD-ACF3 HikvisionSkladom108,38 EUR88,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 3 ks. ; Materiál prevedenia: Predný panel - Hliník, Kryt - Plast ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 3 ks. |
| Materiál prevedenia: | |
| Použitie: | DS-KD-xx |
| Farba: | Čierny + Žula |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Vnútorné rozmery: | 303 x 95 x 42 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 338 x 124 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700481 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





