- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Power Tools Batteries
- DeWalt
- POWER TOOL BATTERY PTDW18V4-GC DeWalt XR 18V 4 Ah Green Cell
POWER TOOL BATTERY PTDW18V4-GC DeWalt XR 18V 4 Ah Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWER TOOL BATTERY PTDW18V4-GC DeWalt XR 18V 4 Ah Green CellSkladom55,61 EUR45,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 18 V ; Kapacita akumulátora: 4 Ah ; Druh článkov: Li-Ion ; Ochrana proti skratu; Tepelná ochrana; Ochrana proti prebitiu; Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora; Protipožiarna ochrana; Ukazovateľ stavu batérie;
| Kompatibilita: | DeWalt XR 18V |
| Menovité napätie: | 18 V |
| Kapacita akumulátora: | 4 Ah |
| Druh článkov: | Li-Ion |
| Ochrana proti skratu: | ![]() |
| Tepelná ochrana: | ![]() |
| Ochrana proti prebitiu: | ![]() |
| Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora: | ![]() |
| Protipožiarna ochrana: | ![]() |
| Ukazovateľ stavu batérie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 118 x 76 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





