- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Power Tools Batteries
- Makita
- POWER TOOL BATTERY PTMA18V3-GC Makita LXT 18V 3 Ah Green Cell
POWER TOOL BATTERY PTMA18V3-GC Makita LXT 18V 3 Ah Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWER TOOL BATTERY PTMA18V3-GC Makita LXT 18V 3 Ah Green CellSkladom49,75 EUR40,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 18 V ; Kapacita akumulátora: 3 Ah ; Druh článkov: Li-Ion ; Ochrana proti skratu; Tepelná ochrana; Ochrana proti prebitiu; Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora; Protipožiarna ochrana; Ukazovateľ stavu batérie;
| Kompatibilita: | Makita LXT 18V |
| Menovité napätie: | 18 V |
| Kapacita akumulátora: | 3 Ah |
| Druh článkov: | Li-Ion |
| Ochrana proti skratu: | ![]() |
| Tepelná ochrana: | ![]() |
| Ochrana proti prebitiu: | ![]() |
| Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora: | ![]() |
| Protipožiarna ochrana: | ![]() |
| Ukazovateľ stavu batérie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 117 x 75 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






