- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Power Tools Batteries
- Milwaukee
- POWER TOOL BATTERY PTML12V3-GC Milwaukee M12 12V 3 Ah Green Cell
POWER TOOL BATTERY PTML12V3-GC Milwaukee M12 12V 3 Ah Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWER TOOL BATTERY PTML12V3-GC Milwaukee M12 12V 3 Ah Green CellSkladom39,92 EUR32,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V ; Kapacita akumulátora: 3 Ah ; Druh článkov: Li-Ion ; Ochrana proti skratu; Tepelná ochrana; Ochrana proti prebitiu; Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora; Protipožiarna ochrana;
| Kompatibilita: | Milwaukee M12 12V |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Kapacita akumulátora: | 3 Ah |
| Druh článkov: | Li-Ion |
| Ochrana proti skratu: | ![]() |
| Tepelná ochrana: | ![]() |
| Ochrana proti prebitiu: | ![]() |
| Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora: | ![]() |
| Protipožiarna ochrana: | ![]() |
| Ukazovateľ stavu batérie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 86 x 51 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






