- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA AIR99.9/B 27000 mAh 140 W Blow
POWERBANKA AIR99.9/B 27000 mAh 140 W Blow
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA AIR99.9/B 27000 mAh 140 W BlowSkladom86,01 EUR69,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 27000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 140 W ; Počet vstupov: 2 x USB-C ; Počet výstupov: 1 ks. USB-A - Quick Charge 3.0, 2 ks. USB-C - Power Delivery ;
| Kapacita akumulátora: | 27000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 140 W |
| Počet vstupov: | |
| Počet výstupov: | |
| Vstup napájania: | 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 3 A - 27 W 12 V / 3 A - 36 W 15 V / 3 A - 45 W 20 V / 3 A - 60 W 28 V / 5 A - 140 W |
| Výstupy napájania: | 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 3 A - 27 W 10 V / 2.25 A - 22.5 W 12 V / 2.5 A - 30 W 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 3 A - 27 W 12 V / 3 A - 36 W 15 V / 3 A - 45 W 20 V / 5 A - 100 W 28 V / 5 A - 140 W |
| Celkový výstupný výkon: | |
| Ochrany: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Rozmery: | 156 mm x 56 mm x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




