- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA PB10A/B 10000 mAh 15.5 W Blow
POWERBANKA PB10A/B 10000 mAh 15.5 W Blow
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA PB10A/B 10000 mAh 15.5 W BlowSkladom11,86 EUR9,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 10000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 15.5 W ; Počet vstupov: 1 ks. micro USB ; Počet výstupov: 2 ks. USB-A ; Vstup napájania: micro USB ; Výstupy napájania: 2 ks. USB-A, 15.5 W (max) ;
| Kapacita akumulátora: | 10000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 15.5 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. micro USB |
| Počet výstupov: | 2 ks. USB-A |
| Vstup napájania: | micro USB : 5 V / 2 A - 10 W (max) |
| Výstupy napájania: | 2 ks. USB-A : 5 V / 2.1 A + 5 V / 1 A, 15.5 W (max) |
| Čas nabíjania: | ± 8 h |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 140 mm x 68 mm x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




