- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA PB10B/B 10000 mAh 22.5 W Blow
POWERBANKA PB10B/B 10000 mAh 22.5 W Blow
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA PB10B/B 10000 mAh 22.5 W BlowSkladom16,86 EUR13,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 10000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 22.5 W ; Počet vstupov: 1 x micro USB, 1 x USB-C ; Počet výstupov: 2 ks. USB-A - Quick Charge 3.0, 1 ks. USB-C - Power Delivery ; Vstup napájania: micro USB USB-C ; Výstupy napájania: 2 ks. USB-A ;
| Kapacita akumulátora: | 10000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 22.5 W |
| Počet vstupov: | |
| Počet výstupov: | |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A - 10 W (max) 5 V / 2.4 A - 12 W 9 V / 2.22 A - 20 W |
| Výstupy napájania: | 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 2 A - 18 W 12 V / 1.5 A - 18 W 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 2.22 A - 20 W 12 V / 1.67 A - 20 W |
| Ochrany: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 145 mm x 70 mm x 16.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





