- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA PB20E/W 20000 mAh 22.5 W Blow
POWERBANKA PB20E/W 20000 mAh 22.5 W Blow
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA PB20E/W 20000 mAh 22.5 W BlowSkladom21,10 EUR17,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 20000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 22.5 W ; Počet vstupov: 1 x micro USB, 1 x Lightning, 1 x USB-C ; Počet výstupov: 2 x USB-A - Quick Charge 3.0, 1 x ks. USB-C - Power Delivery ;
| Kapacita akumulátora: | 20000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 22.5 W |
| Počet vstupov: | |
| Počet výstupov: | |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A - 10 W (max) 5 V / 1.5 A - 7.5 W 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 2.22 A - 20 W |
| Výstupy napájania: | 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 2 A - 18 W 12 V / 1.5 A - 18 W 5 V / 3 A - 15 W 9 V / 2.22 A - 20 W 12 V / 1.67 A - 20 W |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | 140 mm x 68 mm x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




