- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA POWERPLAY-20S-WHITE-GC 20000 mAh 22.5 W Green Cell
POWERBANKA POWERPLAY-20S-WHITE-GC 20000 mAh 22.5 W Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA POWERPLAY-20S-WHITE-GC 20000 mAh 22.5 W Green CellSkladom27,75 EUR22,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 20000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 22.5 W ; Počet vstupov: 2 ks. ; Počet výstupov: 2 ks. USB-C, 1 ks. USB-A ; Vstup napájania: USB-C1 USB-C2 PD ; Výstupy napájania: , 22.5 W (max) - Power Delivery, 1 ks. USB-C3, 18 W (max) - Ultra Charge, 1 ks. USB-A, 18 W (max) - Ultra Charge ;
| Kapacita akumulátora: | 20000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 22.5 W |
| Počet vstupov: | 2 ks. - Charging can be done through the dedicated port or the PD port |
| Počet výstupov: | |
| Vstup napájania: | USB-C1 : 5 V / 3 A ... 9 V / 2 A ... 12 V / 1.5 A - 18 W (max) USB-C2 PD : 5 V / 3 A ... 9 V / 2 A ... 12 V / 1.5 A - 18 W (max) |
| Výstupy napájania: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 140 x 72 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




