- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- PREDLŽOVACÍ KÁBEL NA CIEVKE S UZEMNENÍM PSB-3X2.5-4G/50M 50 m Blow
PREDLŽOVACÍ KÁBEL NA CIEVKE S UZEMNENÍM PSB-3X2.5-4G/50M 50 m Blow
- Kompletné špecifikácie
PREDLŽOVACÍ KÁBEL NA CIEVKE S UZEMNENÍM PSB-3X2.5-4G/50M 50 m BlowSkladom47,29 EUR38,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla: 50 m ; Prierez kábla: 3 x 2.5 mm² ; Maximálne celkové zaťaženie: 2500 W ; Počet zásuviek: 4 ks. CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
| Dĺžka kábla: | 50 m |
| Prierez kábla: | 3 x 2.5 mm² |
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2500 W |
| Počet zásuviek: | 4 ks. CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| Rozmery: | 210 x 215 x 340 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






