- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.0-5M/W 5 m
PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.0-5M/W 5 m
- Kompletné špecifikácie
PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.0-5M/W 5 mSkladom15,18 EUR12,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla: 5 m ; Prierez kábla: 3 x 1 mm² ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 x CEE 7/5 ; Farba: Biela ;
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Prierez kábla: | 3 x 1 mm² |
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Počet zásuviek: | 1 x CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





